Odstoupení od kupní smlouvy – vzor

Sponzorované odkazy:

Stalo se vám už někdy, že jste si koupil něco, s čím jste počítali, že bude vše dobré a pravý opak je pravdou? Podepsali jste u toho kupní smlouvu? Tak nevěšte hlavy, s problémy může být brzo konec. Stačí jen provést jediné: Odstoupení od kupní smlouvy.

Asi to dobře znáte. Něco si vyhlédnete, prostudujete si všechny důležité informace a těšíte se, jak si s novou věcí užijete. Ať už je to dovolená, televize, počítač, auto či cokoliv jiného. Prostě, co vás napadne. Jenže to něco nefunguje tak, jak má.

V tomto případě neváhejte a braňte se. Můžete zkusit reklamaci, ale poté se často stane, že se vlastně nezmění nic. Ale vy to změnit můžete, máte na to právo. Stačí provést odstoupení od kupní smlouvy a máte klid.

Nejedná se o nic složitého. Uvedete, kdy jste věc kupovali, co měla dělat, ale nedělá. A potom už jen uvedete, že odstupujete od kupní smlouvy dne toho a toho z důvodu toho a toho. A máte po problémech. Pokud náhodou nevíte, jak na to, podívejte se na odstoupení od kupní smlouvy – vzor