Žádost o zaměstnání (pracovní místo) – vzor

Sponzorované odkazy:

Práce, práce a zase práce. To je v současné době časti také velkým problémem. Práce je málo a žadatelů mnoho. Když už si ale nějaké to pracovní místo vyhlédnete, je skutečně třeba udělat maximum, abyste se na tuto pozici dostali. A tuto práci by vám hodně mohlo ulehčit žádost o zaměstnání.

Možná se to ani nezdá, ale tento papír je velice důležitý. Nejen, že vás vystihne a přiblíží vaše schopnosti, může o vás také hodně napovědět, radí se, aby žádost o místo byla na papíru formátu A4, na tvrdém papíru. A aby nějak vypadala.

Jak nějak?! To, co máte v životopise, do žádosti o zaměstnání neuvádějte. Uveďte tam ale to, proč se na danou práci hlásíte, odkud o ní víte, co můžete nabídnout či co od práce očekáváte. Pokud se rádi vychvalujete, tady máte možnost. Ale pozor, v rozumné míře.

Čím víc toho o sobě napíšete, tím víc se toho případný zaměstnavatel o vás dozví. Napište mu, proč se hlásit na jeho práci a co byste mu mohli nabídnout. Právě tento dokument často může hrát klíčovou roli. A pokud potřebujete malou nápovědu, jak žádost o zaměstnání, napsat, podívejte se na vzor.

Žádost o zaměstnání (pracovní místo) – vzor