Čestné prohlášení manželky – vzor

Sponzorované odkazy:

Chystáte se provést, tak jako každý rok, tu nepříjemnou práci, do které se vám ani trochu nechce? Ano, řeč je o daňovém přiznání. Jistě tedy víte, že můžete uplatnit i řadu výhod, jakožto například slevu na manželku. K tomu budete potřebovat jediné – čestné prohlášení manželky.

Manželů pracuje, manželka je na mateřské dovolené. Pobírá rodičovský příspěvek, jinak si nikde nevydělává. A to je právě šance, jak si u ní uplatnit daňové zvýhodnění. Stačí jen, aby manželka vyplnila potřebné papíry.

Jedním z těch nejdůležitějších je čestné prohlášení manželky. Co má obsahovat? O tom by více měl poradit vzor čestného prohlášení manželky. V něm se dozvíte, že je třeba vyplnit základní a povinné údaje, nic víc, nic míň.

V závěru se jen stvrdí, že údaje jsou pravdivé, napíše se podpis a je to. O tom celé čestné prohlášení manželky je. Pokud hledáte na internetu vzor, ten možná nenajdete. Zcela vám ale postačí toto: Já………RČ…….čestně prohlašuji, že jsem v roce 201x neměla jiný příjem, kromě dávek sociální podpory: rodičovského příspěvku. Datum, podpis a je to.